Dárkový poukaz na Bungee jumping vyžaduje od obdarovaného notnou dávku odvahy. Zahrát si na Spidermana neumí každý. Ale pokud se rozhodne, bude mu množství adrenalinu hned po seskoku dobrou odměnou. A dárkem, ne který se nezapomíná. Teoretická příprava, která skoku předchází, precizně připraví k akci. Aby se krok do prázdna odehrál v dobré psychické pohodě. Skákat je možné buď jednotlivě. Nebo v tandemu. Možnost nechat si celou akci nahrát na video záznam vám umožní si tento nevšední zážitek přehrát v klidu domova znovu. A připomenout všechny pocity a emoce, které Bungee jumping doprovázejí. Tandemový seskok padákem je rovněž určen odvážnějším jedincům. Kteří rádi zkoušejí nové věci. Letadlem se dvojice nechá vynést do výšky až čtyř kilometrů. Se zkušeným parašutistou v zádech se skáče do volného prostoru, ve kterém během jedné minuty je dosažena rychlost až dvě stě kilometrů v hodině.

Závodní simulátor

Po otevření padáku nastane kýžených deset minut, ve kterých se pomalu dvojice snáší k zemi. A tu nastává nádherná možnost si vyzkoušet i samostatné řízení padáku. Vybavit se na tento seskok je vhodné speciální kombinézou a postroje pro skydiving. Tandemový seskok je často vstupním momentem pro přihlášení kurzu parašutismu. Vyhlídkový let vzducholodí je určen pro romantické duše. Během půlhodiny, kterou stráví panoramatickými výhledy na krajinu, si je možné zahrát na Ferdinanda von Zeppelin, leteckého průkopníka. Do kabiny se vejdou tři osoby a tak je možné si ji vychutnat ve společnosti nejbližších. Po přistání obdrží všichni pasažéři certifikát o absolvování letu. A k tomu i malou pozornost.

Let vzducholodí nad romantickou krajinou

Pokud je dárkový poukaz určen někomu, kdo miluje sportovní auta, není lepší volby, než hra na profesionálním závodním simulátoru. Tím, že je pohyblivý, je zážitek z jízdy naprosto autentický a pro všechny piráty silnic přinese dostatek adrenalinu. Vybrat je možné z mnoha variant. Ať už single race, při které se otestují řidičské schopnosti jednotlivce, přes multi race, při kterém se už dají poměřit schopnosti s dalšími závodníky, tak jízdou po nejlepších světových tratích v historii motosportu, tak i Formuli 1, která je snem všech milovníků rychlých aut.