Body mass index – jak ho zjistím?

O hubnutí se vedou stálé diskuse. Co je nejlepší, co se má a co se nesmí. Někdo stres z obezity léči i léky, což není dobrá cesta. V první řadě, co byste měli udělat, pokud máte vážný zájem na tom, shodit pár nadbytečných kilogramů, zjistit si váš b o d y m a s s i n d e x, což je ukazatel, podle kterého byste se měli řídit.

výpočet BMI

Nemusíte provádět žádné složité výpočty, umocňovat, ani dělit, ani sčítat, ale vyhledejte si webový portál, který vám nabídne BMI kalkulátor, který toto vše provede za vás.

Vy jen v klidu a pohodlí domova zadáte do webové kalkulačky všechny údaje, které po vás požaduje, což je:

  1. Vaši výšku v centimetrech.
  2. Vaši hmotnost v kilogramech.
  3. Je potřeba zadat i váš současný věk (ženy si žádné roky neodečítají …), takže zadáváte váš rok narození.
  4. Označíte, zda jste mužského či ženského pohlaví.

A pak postačuje již jen jeden klik: „Spočítat BMI“ a rázem víte, na čem jste.

Co umí BMI kalkulátor ?

Kalkulátor je již tak vychytaný, že vám sdělí vaše vypočtené BMI, což je váš váhový profil a zároveň sdělí, jaké je vaše i d e á l n í B M I. to ale není všechno. Zároveň vám ihned vybere a nabídne balíček vhodný pro dietní stravování.
tento stravovací dietní režim si můžete dopodrobna prohlédnout a pokud to myslíte s hubnutí vážně, pak si ho můžete i rovnou objednat. A opět máte na výběr.

stres obezita

Mám intoleranci na lepek, na laktózu …

Ani to není žádný problém pro objednávku dietního balíčku. Pokud se nehodláte zatěžovat výběrem druhů jídla na snídani, svačinu, oběd a večeři, můžete si zvolit balíček, který již je předpřipraven. Ale pokud trpíte intolerancí na jakoukoliv potravinu, doporučujeme si jídlo volit individuálně.

Ale i když se spletete nebo vám nebude celkový balíček dietního stravování vyhovovat, provede firma výměnu za jiný kus zdarma, což je nadstandardní krok. Ale výživovým odborníkům záleží na vaší spokojenost, proto tento krok nabízejí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup