Sport byl vždycky moje záliba. Bavilo mě sportovat. A líbily se mi všechny sporty. Ze začátku jsem sledovala sport pouze v televizi, stejně jako můj otec. Protože můj otec byl velký fanda fotbalu a hokeje. Opravdu skoro každý den, když byl doma a měla čas, tak sledoval fotbal anebo hokej v televizi, takže můžu říct, že otec sport velmi miloval. Ovšem ale pouze pasivně, v televizi. A nevzpomínám si, že bych někdy viděla otce, že by se nějak hýbal nebo sportoval. Můj otec měl sport pouze televizi. A mě to ani tak nepřišlo, dokud mi to maminka nějak vysvětlila. Maminka řekla, že sportovat se prostě musí. Že bez sportu by naše tělo strádalo, protože každé tělo potřebuje nějaký pohyb. Jenomže můj otec vždycky ze srandy říkal, že pohyb má takový, když stoupá a sedá do křesla nebo na gauč. Nebo když jde do práce. Já sice chápu obě dvě strany.

Ráda jezdím na koni.

Otec má taky pravdu, že tím svým chozením do práce vykonává pohyb. Jenomže to je takový ten nutný automatický pohyb. Já si myslím, že třeba kdyby dělal sport nějaký jiný, třeba jezdil na kole anebo bruslil, tak je to něco jiného, protože člověk potřebuje taky zapojit jiné svaly než ty klasické, které opravdu každý den používá. To by jinak mohl říct úplně každý, že je sportovec.

Přítel miluje koně.

Podle mého názoru sporty jsou důležité a tělo pohyb potřebuje. Navíc je to tak zábavné a máte při sportování příjemný pocit, že se taky skvěle cítíte. Vždyť ukažte mi někoho, kdo by se při sportování nudil. Jistě takového nikoho nenajdete. Sport může být velká zábava. Já například při jízdě na koni našla svého současného partnera. On mě učil pečovat o koně a taky jak se správně nasedá, a přitom jsme se oba moc sblížili. A taky je vlastně fajn, že máme oba dva stejné záliby, takže si v životě opravdu skvěle rozumíme. Oba máme rádi koně a sport celkově, takže se spolu nikdy nenudíme.