Mnoho milionářů tráví svůj volný čas tím, že se věnují charitativní činnosti, účastí na večírcích nebo prostě vyděláváním peněz. Existují však i záliby, které tito lidé rádi vykonávají, protože tím vyjadřují svůj společenský a ekonomický status.
Lyžování
Lyžování je mezi bohatými a slavnými lidmi velmi oblíbené. Od muzikanta Bruce Springsteena až po šéfkuchaře Hostona Blumenthala této aktivitě propadlo mnoho milionářů. Říká se, že miliardář Roman Abramovich miluje pobyt na sjezdovce natolik, že se dokonce jednou pokoušel koupit celé lyžařské středisko v Courchebelu ve Francii.
Létání
Lidé s vysokými příjmy, jsou často obviňováni z toho, že jsou odtrženi od reality běžných lidí. I když mnoho boháčů má tzv. hlavu v oblacích, někteří ji tam nemají jen hypoteticky ale i doslova. Malé osobní letadlo, helikoptéra, či soukromý tryskáč se nachází v majetku nejednoho milionáře. Kurzy létání absolvoval i známý vlastník sítě hotelů Hilton, William Barron Hilton.
Automobilové závody
Život v rychlém tempu přitahuje boháče všude na světě. Hollywoodské hvězdy jako Steve McQueen nebo Paul Newman si například koupily a závodili s klasickými závodními vozy. I když vám peníze nemohou koupit štěstí, dozajista vám mohou koupit mnoho vzrušení.
Hraní pola
Polo
Polo je klasická hra pro bohaté. Je to sport, který přímo vyzařuje bohatství. Nejznámějšími představiteli této kratochvíle jsou zástupci britské královské rodiny. Z hereckých hvězd byli milovníky pola například Clark Gable nebo Spencer Tracy.
Plachtění
Když už máte nějaký ten dolar navíc, nemusíte ho přece schovávat pod matrací. Kupte si plachetnici. Je to skvělá příležitost, jak trávit čas venku, na vzduchu a na moři. Mnoho bohatých tráví své prázdniny na luxusních jachtách nebo plachetnicích. Kapitánský kurs má i hollywoodský herec a režisér George Clooney.


 Hraní golfu
Golf
Tato hra je pro některé naprostou nudou, pro další místem, kde si mohou odpočinout a pobavit se. V každém případě je to záliba pro movité, kteří rádi zaplatí za soukromý klub, kde se mohou setkávat se svými obchodními partnery.