Pokojíček jako z pohádky

Děti už nejsou nejmenší, a tak je na čase pustit se do rekonstrukce jejich pokojíčku? Nová výmalba určitě neuškodí, ale rádi byste také nakoupili nový nábytek, a chtěli byste to vymyslet tak, aby byly děti spokojené a prostorově dával celý projekt smysl? Někdy je to náročné, ať už z důvodu toho, že v pokojíčku bydlí více dětí, a každé potřebuje nějaký kousek soukromí, nebo z důvodu atypického prostoru.

Samozřejmě neexistuje žádný univerzální návod, jak pokojíček sestavit, ale nějaká základní fakta určitě lze říct. Vše se musí odvíjet od věku dětí. Pokojíček by měl mít jak hrací prostor nebo plochu, ale určitě by měl mít také nějakou pracovní část – ať už na malování, tvoření, psaní úkolů nebo další činnosti.

chlapecký poko

Svěřte pokojíček svých dětí do rukou našich architektů, kteří mají dlouholeté zkušenosti, sledují aktuální trendy a s pomocí designérů dají dohromady ty nejlepší návrhy, ze kterých si vyberete ten nejlepší. Díky tomu, že jde doba skutečně kupředu, můžete vidět návrh ve 3D formě. Díky takové vizualizaci budete mít jasnější představu, jak bude v prostoru vypadat nábytek či například osvětlení. v takovém případě je praktické, že lze změnu provést takzvaně na papíře dříve, než dojde k práci na místě.

Perfektní kombinace

Postaráme se o to, aby byly v pokojíčku vkusně kombinované barvy a doplňky. Jsme schopni se přizpůsobit i koníčkům vašeho dítěte – můžeme udělat pokojíček pro malého fotbalistu nebo pro princeznu, která miluje růžovou barvu a třpytivé doplňky. Pokud už nemáte tak malé děti, můžeme zpracovat návrh na pokoj pro teenagera, specifické požadavky mají pak studentské pokoje, a na to všechno jsme připraveni.

pokojíček pro dívku

Pro inspiraci si můžete prohlédnout naše již hotové návrhy, abyste měli představu, jakým způsobem návrhy dětských pokojů Bydesign.cz vytváříme a co od naší práce můžete očekávat. Barva nábytku nebo potahů je samozřejmě zcela na vás a můžeme je variabilně měnit dle potřeby a přání.