Koukání na televizi už se vám omrzelo, chození do baru také, a na hraní počítačových her už nemáte náladu? V tom případě vyzkoušejte něco jiného, zábavu, u které se rozhodně nudit nebudete, protože vás velice rychle chytí za srdce. Vyzkoušejte laser game lazerfunpraha.cz!
A pokud máte náhodou pocit, že střílení z laserové pistole vás osobně nikdy oslovit nemůže, tak to zkuste alespoň jednou, abyste se přesvědčili o tom, jak moc se mýlíte.

IMG_8106ps

Laserová střílečka není rozhodně hra jen pro mladou generaci, a už vůbec ne pouze pro kluky. Mohou ji hrát naprosto všichni, nezávisle na věku anebo na pohlaví. Jedná se o akční zábavu, při které nikdo nezůstane stranou, protože ji doprovází napětí, adrenalin a legrace, které se každému rychle vpijí do krve. A ještě ke všemu se jedná o příjemnou pohybovou aktivitu, která zlepší vaši fyzickou kondici, protože se budete hýbat naprosto přirozeně a s chutí.
Vyzkoušet můžete hned jedenáct zajímavých typů hry a dvě originální herní arény. Záleží jen na vás, zda se vypravíte do legendárních aztéckých ruin anebo do tajemného temného labyrintu. Na své si přijdou jak nováčci, tak pokročilí, neboť v pestré škále možností jednotlivých her si každý vybere tu pravou.
A to jediné, co musíte udělat proto, abyste si skvěle zahráli, je sehnat si partu lidí, kteří do toho půjdou s vámi, a rezervovat si ten pravý termín, který se vám nejvíce hodí – včasná rezervace data a času hry zajistí, že nebudete dlouho čekat, až na vás přijde řada.

DSC_0204

Na druhou stranu, i na místě se dobře zabavíte – jak před akcí, tak po ní můžete využít příjemné prostředí místního baru, kde si dáte něco dobrého k pití, a třeba zkusíte i oblíbený stolní fotbálek.
Pakliže vás toto místo chytí za srdce, neváhejte své zážitky sdílet s dalšími lidmi, věnujte jim dárkový poukaz na hru, anebo si sami předplaťte členskou kartu, která je finančně výhodná – čím více budete hrát – tím lepší cenu získáte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup