V posledních letech se s takzvanými slevoweby roztrhl pytel. Nabídky jsou neskutečně různorodé. Co však zákazník nejvíce zbožňuje, jsou pobyty. Na slovo „akce“ Češi neskutečně dobře slyší a to často i za cenu, že se o žádné akční zboží nejedná. Holt kouzelné slůvko zde funguje dokonale. V případě pobytů či dovolených přes slevové portály je cena výhodná a navíc obsahuje i spoustu služeb navíc. Systém je vcelku dobře průhledný, jelikož na portálu vidíme nabídku s cenou za pobyt a další služby, a z pohodlí domova si můžeme na stránkách hotelu zjistit, kolik u nich stojí nocleh, případně polopenze a další služby bez akční nabídky. Ve většině případů je běžná cena opravdu o stokoruny až tisíce vyšší a to podle toho, co je v balíčku zahrnuto.
luxusní vířivka
Principem je nabídka výhodnějšího pobytu a nalákání tak většího množství lidí, než kolik by jich běžně hotel navštívilo. Pak je spokojen jak majitel ubytovacího zařízení, tak slevový portál, který získá provizi i koncový zákazník, jež získá za méně peněz více muziky.
hotel v přírodě
Nákupy těchto pobytů jsou výhodné jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi, vybrat se dá z hotelů různých kategorií, nabízejících rozmanité typy služeb, či ubytování v soukromí. Zvolit můžete dle přání atraktivní lokalitu hor, nebo i romantiku historických částí měst. Nákupy pobytů se mohou spojit a vytvoří se tak kromě nabízeného víkendu i pobyt trvající několik dní, či týden.
lesní řeka v zimě
Slevové portály rozšířily nabídku i o zahraniční zájezdy, takže se můžete podívat za slušné peníze jak například do horských středisek v létě, nebo na lyžovačku v zimě, tak také k moři ať už do oblíbeného Chorvatska, Itálie, či jinam. V nabídce jsou také poznávací zájezdy a různé cesty za zážitky či dobrodružstvím.