Některé druhy nářadí zkrátka bývají nákladné, a my nevíme, pro který typ se rozhodnout. Jindy zase potřebujeme nářadí jen na chvíli, a nevyplatí se nám jej kupovat. Co je výhodnější pouze vypůjčit, a jaké máme možnosti?

Pískovačka

Mobilní pískovačka je jedním z nejefektivnějších způsobů v čištění ploch a dílců. Někdy potřebujeme pouze nárazově vyčistit větší plochu, nebo zkrátka nevíme, pro jakou pískovačku se rozhodnout. Půjčovna pískovaček nám nabízí možnost si pískovačku vyzkoušet dřív, než ji budeme chtít kupovat, nebo si ji prostě přivézt na krátkou dobu a udělat s ní přesně tu práci, kterou zrovna potřebujeme. Vypůjčit si pískovačku je jednoduché. Některé půjčovny navíc nabízí možnost zapůjčení i ochranného setu, který obsahu ochranu hlavy, rukou, a také zástěru. Dále si můžeme zvolit, zda stojíme o polo-automat, nebo plno-automat, a vybrat si potřebnou délku hadice. Co se trysek týče, výběr je rovněž veliký, a pokud si nejsme jistí, kterou přesně potřebujeme, můžeme si jich vypůjčit více.

nářadí

Lakovačky

Potřebujeme-li lakovat větší plochu, bude nejlepší použít speciální stříkačku – takzvanou lakovačku. I toto nářadí lze sehnat k vypůjčení, navolit si komponenty a na smluvený datum objednat.

Ruční nářadí

Rovněž si můžete vypůjčit i menší nářadí té nejlepší kvality a vyzkoušet si, co vám bude vyhovovat. V půjčovně obvykle seženete různé druhy vrtaček, profesionální frézy, sponkovačky i nýtovačky. Dále také sbíječky, čerpadla, vapovačky, nebo nářadí na zahradu, jako jsou sekačky, zastřihovače, motorové pily.

dílna s nářadím

Hledáte-li kvalitní půjčovnu nářadí, zkuste se obrátit na půjčovnu pískovačky Pujcovna-naradi-piskovacky, kde vám dobře školený personál ochotně poradí jaký typ nářadí zvolit pro tu kterou práci, poskytnou vám termín dle vašich potřeb. K zapůjčení vám pak stačí předložit průkaz totožnosti, absolvovat vstupní školení, a zaplatit poplatek za pronájem nářadí.