Trampolína zajistí zábavu na dlouhé hodiny, a proto se do ní rozhodně vyplatí investovat. Jen rozhodně zakupte kvalitní zařízení pro Vaši bezpečnost.

Trampolína

Parametry

Děti skákání na trampolíně milují, ovšem i dospělí si užijí tuto zábavu, takže trampolína může být ideálním dárkem. Jen je potřeba dbát na určité bezpečnostní prvky, protože ty nás chrání před ošklivými zraněními. Základem všeho je robustní rám, protože ten právě drží všechny ostatní součástky. Takže bez něj se určitě neobejdeme. Poznáme ho podle kvalitního materiálu, což jsou v tomto případě pevné trubky. Ovšem nesmíme prohlédnout i jejich sváry, protože v těchto místech hrozí prasknutí. Určitě nechcete, aby se pod Vámi při skákání trampolína propadla. Poté zkontrolujte povrchovou úpravu, jenž se zde nanáší kvůli odolnosti proti různým přírodním vlivům.

pružiny trampolíny

Tím výběr rozhodně nekončí, protože tu máme několik dalších ochranných prvků. Hned prvním je síť, jenž brání tomu, abyste vyskočili ze skákací plochy. Poté následuje kryt pružin, který musí pokrýt celou plochu pružin a být pevně upevněn k rámu.

Nákup

Při nákup dbejte rozhodně na to, aby trampolína měla všechny bezpečnostní náležitosti, protože ty skutečně ochrání před ošklivými zraněními. A proto se do bezpečí a kvality, jenž Vám zajistí výdrž zařízení na několik sezón nebojte investovat. Takový výrobek Vám to mnohonásobně vrátí ve formě spousty hodin, zábavy a dobrodružství. Děti se konečně odtrhnou od elektroniky a půjdou si hrát na zahradu. Samozřejmě trampolínou i posilujete a zpevňujete držení těla, které je důležité pro každého z nás.

bezpečná trampolína

Na výběr je několik variant, jenž se dělí i podle rozměrů. Ty závisí na Vašem prostoru a využití, ovšem ovlivňuje to hlavně jednu věc. Čím větší skákací plocha, tak tím lépe se budete odrážet a skákat výše. Samozřejmě s tím se přímo pojí více zábavy. Kromě kvalitních trampolín tato firma prodává i náhradní díly, kdyby přeci jen nějaká součástka potřebovala vyměnit. A proto si i Vy zakupte na svou zahrádku trampolínu