Existuje mnoho situací, kdy nemáte přístup k tradičnímu sklu nebo porcelánu. Většinou jste tak nuceni si na cestách nebo na zahradě dát kávu z plastu. To není nic příjemného, obzvlášť pro skutečné milovníky tohoto lahodného nápoje. Jedlé nádobí je skvělou příležitostí, jak můžete tuto nepříjemnost překonat a užít si svou oblíbenou kávu s dezertem v jednom.

198_classic-grun-1-quer

Vsaďte na přírodní materiál s jedinečnou chutí

Jedinečný jedlý kelímek je nejen 100% přírodní a rozložitelný, ale také má jemně přírodní chuť. Pokud patříte mezi milovníky přírody, vegetariány nebo vegany, jedná se o ideální možnost, jak můžete ze svého života odstranit velké množství plastů. Znečištění umělým materiálem je v posledních deseti letech hojně diskutované téma, protože se jedná o velký problém. S těmito produkty můžete přispět k zelenější planetě.

Výhod mají tyto kelímky hodně. Jistě si ke kávě dáváte vždy sušenky nebo jiný dezert. Nyní nad tím již nebudete muset přemýšlet, protože budete mít kelímek a dezert v jednom. Až dopijete nápoj, můžete celý kelímek jednoduše sníst a pochutnat si ještě jednou. Navíc nebudete muset řešit ani úklid nebo mytí nádobí. A to není zdaleka všechno. Obsahují minimum kalorií, takže si udržíte štíhlou linii.

216-2_jedle-kelimky-velke-220-ml-240-kusu--karton-

Nebojte se, nádobí vydrží až 12 hodin

Jakmile se přírodní materiál dostane do kontaktu s tekutinou, začne pomalu měknout. Velmi pomalu. Vydrží až 12 hodin, takže si budete moci drink vychutnat jako obvykle. Navíc do něj můžete dát tekutinu až o teplotě 85°C. A neobsahují žádná umělá barviva nebo přidané cukry.

Vhodné jsou ale samozřejmě také pro studené nápoje, ke kterým se budou skvěle hodit jedlá brčka, která jsou úžasnou alternativou k těm tradičním, které nejčastěji končí v oceánech a jsou velmi nebezpečná pro všechny živočichy, kteří v něm žijí. Chcete-li chránit přírodu i své zdraví, spolehněte se na tyto jedinečné produkty.