Kdy jste začali kouřit? Mnoho lidí zkusilo svou první cigaretu už na základní škole. Někdo už si druhou nezapálí ale někdo v kouření pokračoval dál. Většina lidí si rychle navykne na nikotin, který je obsažený v tabáku. Přestat kouřit je kvůli závislosti často nemožné, a tak je potřeba zkusit dostupné pomůcky, pokud člověk opravdu přestat chce. Existují například nikotinové náplasti nebo žvýkačky, které tělu nikotin dodají i bez cigaret.

elektronická cigareta

Proč se vyhnout cigaretám?
Běžné cigarety zapáchají, a to silně. Mnoho kuřáků kvůli kouření podstupuje hádky s nekuřáckými členy rodiny nebo přáteli, protože jim prostě vadí zápach, které se z cigaret line. Silní kuřáci mají navíc zabarvený obličej, prsty, vlasy i oblečení. Abyste nic z toho neměli, můžete vyměnit běžné cigarety třeba za vaporesso luxe, což je druh elektronické cigarety. Při kouření této cigarety dochází ke spalování tekuté náplně, která může a nemusí nikotin obsahovat. Je jen na vás jakou náplň si vyberete.

muž vape

Kouření elektronické cigarety není podle mnoha vědců tak škodlivé jako kouření běžných cigaret. Díky tomu si elektronickou cigaretu pořizuje stále více kuřáků, a v dnešní době dokonce začíná s kouřením více lidí právě pomocí této cigarety. Prodávají se v mnoha provedeních, ať už jde o barvu nebo velikost. Padne vám do ruky a díky tomu že tak nezapáchají ani nechutnají jako normální cigarety, snadno si na ni zvyknete.

Jedna z velkých výhod těchto cigaret je v tom, že jsou tolerovanější než ty běžné. I nekuřáci nemají tak velký problém s elektronickou cigaretou, takže pokud zrovna řešíte že vám nadává třeba partner nekuřák, zkuste na to jít jinak a vyzkoušejte elektronickou cigaretu. Partner nejspíš ani nepozná že kouříte, protože elektronická cigareta je jemnější a dokonce se může kouřit i tam, kde je kouření jiných výrobků zakázáno.