O pohodlném životě, v němž máme všeho dostatek a nic nám nechybí, sní skoro každý. A drtivá většina sní také o tom, že pro toto pohodlí nebude muset dennodenně chodit do práce – vydělají si buď ohromnou výhrou v loterii, což je ale pravděpodobnostně vcelku nemožné, nebo začnou obchodovat na burze. To znamená, že budou obchodovat s cennými papíry, nejčastěji se bude jednat o akcie.

Ani tento způsob „zbohatnutí“ ale není úplně bez rizika. Jde o dobrý odhad, kdy cenné papíry nakoupit, a kdy je zase nejlepší je prodat. Pokud prováháte, snadno můžete přijít o všechny své peníze.

im academy1

Aby k tomuto krachu docházelo co nejméně, začaly vznikat různé společnosti, které nováčkům (ale i zkušeným hráčům) poskytnou radu a pomoc na finančním trhu. Jednou z nich je IM academy https://www.tradecz.cz/upozorneni-cnb-na-highlifemakers-cashwarriors-a-im-academy/, která se soustředí především na nábor nováčků. Vše funguje tak, že každý nově příchozí platí měsíční poplatek, za který se mu dostává odborných rad, díky nimž snadno a rychle zbohatne (jak ve svých reklamních spotech firma slibuje).

Jedná se vlastně o jakousi vzdělávací platformu, díky nimž se začínající burzovní hráč naučí pohybovat na finančních trzích a efektivně přitom zhodnocovat svůj kapitál. Pokud jejich odhad nebude patřit mezi nejšťastnější, existuje také možnost, že vám platforma umožní kopírovat kroky již zkušených obchodníků, takže si vlastně na základě jejich předlohy snadno vytvoříte zisk.

im academy

Vše spočívá ve zhlédnutí krátkých videí rozdělených do jednotlivých sekcí tak, aby nováčkova hlava nebyla hned ze začátku zahlcena dlouhým videem, z něhož si zapamatuje všehovšudy jen pár informací. Krok po kroku se tak naučí porozumět složitému světu financí a vybudovat si pasivní příjem, který může být přivýdělkem nebo třeba klidně hlavním způsobem výdělku. Mimoto se snadno může stát, že se bude jednat o váš nový životní styl, protože vydělat se dá z pohodlí domova již za hodinu vašeho času.