Móda je specifická a individuální. Každý z nás má trochu jiný styl, líbí se mu něco jiného, jiné barvy, jiné kousky, jiné kombinace. Avšak existují určité trendy, které by neměl nosit nikdo, protože se jedná o přešlapy a je jen velmi málo žen, kterým opravdu sluší. Pojďme se na ně společně podívat.

Legíny ke krátkým vrškům

Legíny byly původně zamýšlené jako sportovní oblečení nebo také spodní prádlo, které mělo suplovat punčochy. A tak bychom k nim měli přistupovat. Není nic hezkého, když si vezmete obyčejné, tenké černé legíny a k nim krátké triko. Pravděpodobně tak nedobrovolně odhalíte všem kolemjdoucím své pozadí a podrobně uvidí, jaký ten den máte spodní prádlo.

legíny

Underboob

Tento styl vršků sem přišel teprve nedávno, a i když se stal mezi mladými slečnami a celebritami poměrně dost oblíbený. Trička, mikiny a topy v tomto stylu jsou natolik krátké, že spodní část vašich ňader je vystavena všem na obdiv. Ani nemusíme asi říkat, že tady stačí velmi málo, a ukážete celému světu i to, co nechcete. Existují daleko rafinovanější způsoby, jak se oblékat sexy.

Transparentní kabelky

Do módy se před nějakým časem opět vrátily transparentní neboli průhledné kabelky. Ať jsou udělané, jakkoliv dobře, skoro nikdy nevytvoří pro ženu vhodný doplněk. Navíc je to pro vás starost navíc, jelikož si musíte udržovat v kabelce neustále úzkostný pořádek, aby si o vás lidé kolem neřekli, že jste bordelář. Není lepší kvalitní a vkusná kabelka, která není průhledná?

kabelka

Chcete doplnit svůj šatník o módní trendy, které vám na rozdíl od výše uvedených budou opravdu slušet? Můžete k tomu využít populární e-shop About you. Jestliže jste na tomto e-shopu ještě nenakupovali, můžete využít About you slevový kód pro nové zákazníky Zeleneslevy.cz. Na e-shopu About you najdete široký výběr všeho zboží pro všechny typy postav a v mnoha různých stylech.