Toužíte-li po prstenu, který je nádherný, originální a zároveň nepředstavitelně něžný, mám pro vás skvělou zprávu. Právě takové designové prsteny naleznete v internetovém obchodě, který se skrývá pod odkazem zmíněným výše. Jedinečnost každého kousku spočívá v tom, že autorka tvoří každý šperk podle mušlí, které najde na pláži kdekoli na světě. Vkládá pak také nádherné pravé perly, které působí jako magická třešnička na dortu.

diamond-2594307_1280

Na výběr máte z variant stříbra, zlata či pozlaceného šperku. Každý si tak přijde na své a podtrhne tak svůj osobitý a nádherný styl. Mimo prstenů zde pořídíte také náhrdelníky, brože, náušnice, náramky a jiné. K dispozici je také kurz výroby šperku, ve kterém nahlédnete pod pokličku tvorbě těchto velkolepých kousků. Kurz má osm hodin a součástí je také oběd v nedaleké restauraci. Osvojíte si tak zlatnické techniky a užijete si spoustu zábavy.

Autorka jménem Katia Kolinger nachází svou inspiraci v přírodě, kde se zároveň dobíjí. I vy si tak můžete užít kousek exotiky. Její dílna se nachází v České republice a každý kousek je vyráběn ručně.

hand-2607028_1280

Pokud tedy toužíte po nádherném kousku a zároveň byste ráda podpořila českou umělkyni, zde jste na správném místě. Každý produkt je jedinečný a bude vám dělat radost už napořád. Předávat si jej tak mohou ženy po celé generace a odkaz jedinečných designových prstenů pohlazených mořem tak bude putovat dál.

Dalším příjemným překvapením je velice atraktivní a přijatelná cena. Za tu získáte ručně vyrobený šperk, certifikát a samozřejmě záruku spokojenosti.

Pro více informací se neváhejte podívat na již zmíněný odkaz, pod kterým naleznete stránky samotné autorky těchto nádherných šperků. Kromě nich zde najdete také užitečné informace ohledně kurzu a jiných aktualit.

K dispozici jsou také sociální sítě jako je Facebook či Instagram.