Když se někdo živí soukromým podnikáním, musí počítat i s tím, že se mu zkrátka někdy nemusí dařit skvěle. Ba že může mít třeba i problémy, jež mu budou bránit ve vedení normálního života a udržování podniku v chodu. I když to totiž nikdo až tak daleko dopracovat nechce, nikdy není vyloučeno, že se tak stane. A proto by podnikající lidé měli vždycky vědět nejenom to, co budou dělat, vydělají-li si hromadu peněz, ale i co si počnou, pokud naopak nebudou svoji situaci zvládat.

S čím by měli takoví lidé počítat? Především s tím, že se mohou nejednou dostat do situace, ze které už je dostane třeba i jenom půjčka. Protože štěstí přeje připraveným, a ti, kdo vědí, jak si v podobné svízelné situaci počínat, jsou tak ve značné výhodě.

eura bankovky

A jak tedy na takovou podnikatelskou půjčku?

Tu lze získat vlastně leckde. Ovšem pochopitelně jedině v případě, že žadatel dokáže splnit všechno to, co po něm oslovená finanční instituce chce. Obvykle se tak požaduje dobře vypadající daňové přiznání žadatele, jeho vysoké příjmy, registry dlužníků bez záznamů a podobně. Což snad někdo splnit dokáže, ale podnikatelé ve skutečných problémech už ne.

A co ten, kdo nemá na to, aby splnil vysoké nároky některých poskytovatelů podnikatelských půjček? Tomu se dá doporučit OSVČ hypotéka. U té totiž žadatel z podnikatelských kruhů rovněž dosáhne svého, a to i tehdy, když není ani zdaleka ideální.

eura blesk

Zde se totiž musí vlastně jenom poskytnout nemovitá záruka řádného splácení. A jakmile tedy podnikatel nějakou vlastní nemovitost má a dá ji tu nebankovní společnosti do zástavy, obvykle uspěje a získá třeba až sto milionů korun s možností splácet je třeba až třicet let.

Což je pochopitelně více než vydatná pomoc pro ty, kdo se ocitli v tíživé situaci a potřebují investovat do své podnikatelské budoucnosti. Díky této hypotéce se dá dokázat třeba i pomalu nemožné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup