Wellness procedury, zvláště pak příjemné zážitky na masérském stole, se řadí k vyhledávaným službám již desítky let. Dnes ovšem roste zájem i o propojení rozkoše z doteků lidskou dlaní s přirozenou sexuální energií.

lávové kameny

Masáže nejsou jen pro muže

Když se řekne „erotické masáže“ a další služby spojené s erotikou, obvykle se lidem vybaví mužské pokolení, toužící po uspokojení. Byl by to však zkreslený pohled, svět se netočí pouze kolem mužských zálib, tužeb a přání. Možná byste žasli nad tím, kolik žen vyhledává ženskou společnost k intimnímu sdílení. Ženy také obvykle dokážou lépe porozumět jiným ženám, mají více rozvinutou empatii, jsou citlivější, vnímavější a také dokážou lépe procítit tělesnou (i duševní) rozkoš.

Doba je naštěstí příhodná pro odhození tabu, kam patří i něžné doteky ženskou dlaní po hladkém a teplém ženském těle. Erotické masáže vyhledávané ženami patří k nejkrásnějším prožitkům, je-li masérka zkušená a hlavně, patří-li to k jejím oblíbeným technikám.

dívka na stole

Footjob – zapomenutá technika

Masérka Viktorie mataharisalon.cz ráda poskytuje rozkoš ženám a samozřejmě i mužům. Můžete jí požádat o klasickou masáž, o velmi intimní kontakt „body to body“, ale i o velmi rozšířený projev náklonnosti, který sklízel úspěch mezi lidmi ve starověku – „footjob“. Jako bychom se snad inspirovali dobou dávno zapomenutou a objevovali způsob, s nímž lze dosáhnout nezapomenutelného zážitku.

Footjob je sice poněkud hrubý výraz, namísto pracovní činnosti prováděné ploskami nohou jde o nesmírně intimní záležitost, zesílenou citlivými nervovými receptory. Čím citlivější doteky jsou i pro masérku, tím silnější prožitek dopřeje i vám. Na chodidlech je mnohem více nervových vláken než v lidských dlaních a kdo si to uvědomuje, využívá toho ve svůj prospěch. Nechat se laskat rozkošnými, nádherně vyklenutými chodidly se může stát tím, co jste dosud neobjevili, a co vás překvapivě vynese až na vrchol blaženosti.