Dostat řidičský průkaz není nic těžkého, prakticky každý ho dostane, když se alespoň trochu snaží, protože aby ho někdo nedostal a musel ho dělat znova musí být člověk opravdu hloupý, nebo velké nemehlo, a nebo třeba musí být ve špatné autoškole, protože v normální autoškole se každý snaží, aby každý alespoň napotřetí autoškolu udělal, protože je to blbé, když má autoškola pověst, že to tam málokdo udělá. Dělat řidičák je však náročné časově, protože se dochází na teorie a na zkušební jízdy, kterých je poněkud dost a člověk se musí sladit s učitelem, protože ne všechny autoškoly jezdí třeba večer nebo o víkendu, proto si člověk musí vzít i volno, pokud to jindy nejde, nebo si brát jízdy jen jednou za dva týdny, ale to pak trvá o mnoho déle, než by to jinak trvat mohlo.

auto

Jinak jak už jsme říkali, dělat autoškolu není nic těžkého, pokud člověk dává pozor a učí se na testy, ze kterých se také na konci dělá zkouška. Součástí závěrečné jízdy je samozřejmě i parkování, protože to má správný řidič také umět, aby mohl vůbec jezdit, protože auto někde musíte zaparkovat, pokud z něj chcete někdy vylézt ven a zastavit. Není to nic těžkého, i přesto to lidé nemají vůbec rádi. A proč?

auto

No zkrátka při parkování je největší riziko toho, že si poškrábete své autíčko nebo nabouráte auto někomu jinému, pokud parkujete tam, kde jsou i ostatní auta a nevyberete si místo, kde nikdo není. Lidé neradi parkují proto, že mohou někoho nabourat a je to velmi nepříjemné pak platit někomu za zničené auto, to nikdo nechce. Přitom pokud znáte správné metody na parkování, nemělo by vám to dělat zas takový problém, jak se zdá. Existují finty, které vás naučí v autoškole případně se dají určitě najít na internetu, není to nic těžkého a pokud se je naučíte, rozhodně vás třeba i to parkování začne bavit, protože pokud člověk parkovat umí, nebude se toho logicky tolik bát. Zas taková hrůza to určitě není.