Konečně se stěhujeme do nového bytu a tak jsme plní plánů a cílů. Těšíme se na to, až si konečně zařídíme byt podle svého stylu. Nakoupíme si vhodný nábytek, dekorace, zkrátka si vytvoříme bezpečné zázemí. Jenomže jedna věc je těšit se a tiše plánovat a druhá stát v prázdném bytě před tvrdou realitou. Ne vždy totiž volné prostory odpovídají tomu, jak jsme si to představovali. Je čas improvizovat a vymýšlet nové přijatelné verze. Jenomže co vymyslet, když na výklenek navazuje okno, dveře jsou blízko dalšímu oknu. Kdo jen tohle stavěl? A co s tím? Inu co se dá dělat, metr do ruky a změřit volný prostor bude to nejlepší. Poté se vydat na nákupy.

skříň

Skříně jsou v bohaté nabídce

Tohle je svízelná situace. Míry totiž neodpovídají skutečnosti. V podstatě žádný obchod nenabízí možnost, jak do našeho výklenku nebo změřeného prostoru dostat šatní skříň, kterou vážně potřebujeme. Nedá se nic dělat a je třeba zvolit úplně jinou verzi. To ovšem neznamená se vzdát nábytku, který je nutností, ale obrátit se jinam, na někoho, kdo vyrábí nábytek, například skříně na míru Praha. Je dobré si v první řadě promyslet, co vlastně chceme sem umístit. Důvod je zcela jasný. Pokud budeme chtít vyrobit skříň na míru, tak musíme mít představu o tom, jak by měla vypadat a to jak uvnitř, tak navenek. S tím budou souviset i další naše volby, jelikož moderní technologie nám nabízí řadu možností.

skříň se zrcadlem

  • Barva nábytku je důležitá, jelikož nám bude ladit s ostatními doplňky v místnosti.
  • Přirozeně je možnost volby i samotného materiálu. Každému se líbí něco jiného a je třeba, aby byl se skříní spokojený.
  • Dveře skříně mohou být odlišné a přesto na pohled velmi příjemné, záleží opět na materiálu a provedení. Mohou být z lamina, skla, bambusu, se zrcadlem nebo potisky. Možností je opět mnoho.
  • Výběr různých doplňků jen usnadní další používání a záleží jen čistě na nás, co si vybereme, vždyť je to naše skříň na míru.

Výhodou je, že na náš problém nejsme nikdy sami a odborníci nám vždy rádi poradí, jaký druh skříně bude ten nejvhodnější pro nás.