Ochranu zboží při posílání přepravní službou můžeme zařídit obalovým a výplňovým materiálem. Takto zboží vydrží i horší podmínky a zacházení.

Ochrana zboží při přepravě

Obalový materiál

Vyrábějící firma posílá své zboží po více kusech, protože se jim to takto více vyplatí. Nejčastěji se volí kamionová přeprava, protože kamion uveze spoustu tun, takže výsledná cena přepravy na jeden kus zboží je malá. Ovšem nemůžeme jen tak naházet výrobky do nákladového prostoru, protože takto by jich bezpečně do cíle moc nedorazilo.

kartonová krabice

A proto hned první potřebnou věcí je koupit obalový materiál, což jsou nejčastěji kartonové krabice, které získáme za velmi levnou cenu. Někdy je ještě zapotřebí mít igelitové sáčky, protože díky nim dáte mnoho kusů k sobě a neztratí se. Navíc nádherně izolují od okolního prostředí, takže zboží nemůže poškodit vlhkost či prach, na což je citlivá elektronika a spousta zboží. Takže ve výrobě se do sáčku dá veškeré potřebné zboží a třeba se zavaří, aby byla skutečně zaručena skvělá pevnost. Za levnou sumu budete mít zabaleno zboží, bez čehož rozhodně přeprava nemůže proběhnout, aby vše dorazilo v pořádku ke klientovi.

Výplňový materiál

Dále musíme rozhodně také zabránit tomu, aby sebou zboží v krabici házelo a tím se otřesy poškodilo. A proto přecházíme na používání ekologických obalových materiálů https://www.balteto.cz/, které se umístí hezky mezi zboží a karton. Tím se celí prostor vyplní a my se už o nic nemusíme starat. Navíc tento materiál skutečně plní ekologii, protože se dá snadno recyklovat a následně znovu používat k různým jiným účelům. Příkladem je kartonová vlna, která se řeže ze starých kartonů, takže mají skvělé využití. Populární jsou rozhodně nafukovací polštářky, které se nafouknou a vzduch v nich hezky tlumí rázy. Prodávají se samozřejmě v nenafouklém stavu, aby nezabrali tolik místa a následně se nafukují za pomocí speciálních nafukovacích strojů.

bílý polystyren

Ty sice stojí pár desítek tisíc, ale zase budou pořád sloužit, takže se skutečně investice časem vyplatí. Tato firma se speciálně zabývá výplňovým materiálem, takže Vám dodá klidně velké množství těchto produktů.